KREDYTY HIPOTECZNE

 

Plany inwestycji we własne M? Kupna mieszkanie dziecku? Budowy domu dla swojej rodziny?

 

W Future Finance przeanalizujemy Państwa zdolność kredytową, dopasujemy oferty kredytowe Banków do Państwa oczekiwań

i możliwości oraz wynegocjujemy konkurencyjne warunki kredytu. Nasz ekspert finansowy będzie nad Państwem czuwał – na każdym etapie procesu finansowania.

 

Kredyt hipoteczny jest najtańszą formą pozyskania środków na kupno bądź remont domu lub mieszkania, czy też o budowę domu. Jednak należy pamiętać również o tym, że kredyty hipoteczny, to decyzja na długie lata, dlatego niezmiernie ważne jest wybranie najlepszej możliwej oferty dopasowanej możliwości i sytuacji Klienta.

 

W Future Finance współpracujemy z wszystkimi bankami posiadającymi oferty kredytów hipotecznych, co daje nam dostęp do ponad 200 najróżniejszych ofert kredytowych. Pozwala to dopasować warunki finansowe do Państwa potrzeb i możliwości.

 

Kredyt hipoteczny obejmuje:

 

- zakup mieszkania lub domu

- budowę własnego domu

- wykup mieszkania komunalnego lub zakładowego

- przekształcenie lokatorskiego lub własnościowego spółdzielczego prawa do lokalu w prawo własności

- wykończenie, remont lub modernizację wybudowanego mieszkania lub domu

- spłatę kredytu mieszkaniowego w innym banku

- dokończenie budowy domu lub mieszkania

- adaptację pomieszczenia niemieszkalnego na cele mieszkalne zamiana nieruchomości mieszkalnej

 

Banki oferują bardzo różne warunki cenowe dla kredytów hipotecznych oraz mają różne wymagania, a Klient chodząc od jednego banku do drugiego traci mnóstwo czasu i nie zawsze jest też w stanie porównać wszystkie parametry bez problemu. Co gorsze, często oferta, jaka widzimy w reklamie czy na broszurze nie ma nic wspólnego z tym, co Klient otrzymuje na Końću, po przeanalizowaniu wszelkich składowych jak wynagrodzenie, zobowiązania, sytuacje rodzinne. Oferta nagle jest zupełnie inna, Klient stracił czas, a okazało się, że nie ma to nic wspólnego z tym, o czym mówiono w Banku na początku. A miało być tak pięknie… Co więcej, działając na własną rękę, odwiedzając bank po banku – Klient nie otrzymuje też jednej dedykowanej osoby, która poprowadzi go „za rękę” przez cały proces kredytowy, wyjaśni wszelkie pojęcia, porówna oferty, opowie o wszystkich kosztach, omówi warunki umowy. Właśnie po to jest ekspert finansowy, który ma za zadanie cały ten proces kredytowy uprościć i skrócić. Dlatego jesteśmy my, Future Finance.

 

Porównaj kredyty mieszkaniowe z wielu Banków w jednym miejscu – w naszym burze. Współpracujemy z wszystkimi bankami udzielającymi kredyty hipoteczne na rynku. Wybierzemy dla Ciebie najtańszy kredyt hipoteczny, który będzie dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości. Korzystając z bezpłatnych usług Future Finance szybko i bez problemu załatwisz wszelkie formalności potrzebne do uzyskania kredytu na zakup mieszkania, czy budowę domu.

 

Dzięki bogatemu doświadczeniu w udzielaniu kredytów hipotecznych, jesteśmy w stanie pomóc w uzyskaniu finansowania nawet Klientom w bardzo trudnych sytuacjach finansowych i życiowych. Każdy Klient jest inny i każdy przypadek uzyskania finansowania wiąże się z potrzebą indywidualnego podejścia i wykazania się doświadczeniem w temacie, co zapewniamy.

 

 

Etapy uzyskania kredytu hipotecznego to:

 

1) Zebranie informacji o Kliencie/Klientach (zatrudnienie, stan zobowiązań, sytuacja życiowa, relacje z Bankami, problemy ze spłatą zobowiązań i BIK). Ewentualne rozwiązanie problemów z BIK, zatrudnieniem, z zarobkami.

2) Analiza zdolności kredytowej

3) Wybór ok. 3 najlepszych ofert spośród wszystkich dostępnych na rynku, zgodnie z otrzymanymi informacjami i sytuacją Klienta.

4) Pomoc w zebraniu wymaganych przez Banki dokumentów.

5) Pomoc w wypełnieniu wniosków kredytowych i przekazanie ich do analizy bankowej.

6) Kontrola procesu kredytowego. Łącznik między Bankiem, a Klientem.

7) Ewentualne negocjacje warunków kredytowych.

8) Asysta przy podpisywaniu umowy kredytowej i wypłacie kredytu. Wyjaśnienie wszelkich zapisów w umowie, rozwianie wątpliwości.

9) Obsługa posprzedażowa, obejmująca m.in. aneksy do umów, refinansowanie kredytu, konsolidacje kredytu, przewalutowania, czy zmiany marży.

 

Oferujemy także pomoc przy poszukiwaniu nieruchomości. Współpracujemy z wieloma Biurami Nieruchomości na terenie woj. pomorskiego. Mamy też bogata wiedzę na temat rynku nieruchomości, dzięki czemu jesteśmy w stanie doradzić przy wyborze nieruchomości, jak i pomóc ją znaleźć.Oferujemy pomoc przy wyborze mieszkania/domu zarówno z rynku pierwotnego jak i wtórnego.

 

Kredyt hipoteczny = kredyt na długie lata, dlatego warto umówić się na spotkanie z Ekspertem Finansowym Future Finance, by poznać wszelkie niuanse. Podczas krótkiego spotkania dowiedzą się Państwo, w których Bankach mają Państwo możliwość uzyskania najkorzystniejszego finansowania w oparciu o Państwa sytuację finansową, jak i uzyskają Państwo odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania dotyczące procesu realizacji kredytu.

 

Future Finance pomaga również w uzyskaniu finansowania w programie dopłat rządowych do kredytów mieszkaniowych „Mieszkanie Dla Młodych”. O szczegóły zapytaj naszego eksperta - skontaktuj się z nami.

 

Korzystając z naszych usług otrzymają Państwo wsparcie i pomoc na każdym z etapów procedury kredytowej.

 

Dodatkowo oferujemy wsparcie jeśli chodzi o nastepujace aspekty:

- Notariusz i akt notarialny

- Kontakt z profesjonalnym Rzeczoznawcą i Geodetą,

- Firma budowlana, z którą mogą Państwo skonsultować kosztorys, jak i zlecić jego wykonanie.

- System inteligentny dom

- Dostęp do szerokiej oferty Ubezpieczeń (nieruchomości, od ryzyka utraty pracy, na życie) - są one często warunkiem do uruchomienia finansowania w Bankach

- Dostęp do atrakcyjnych nieruchomości – współpracujemy z wieloma biurami nieruchomości.

 

 

 

Warto wiedzieć, że kredyt hipoteczny nie jest jedyną formą finansowania związaną z nieruchomością jako zabezpieczeniem.

Mało kto wie, że pozostawiając nieruchomość pod zabezpieczenie można uzyskać pożyczkę hipoteczną na dowolny cel

lub spłatę zobowiązań, jednocześnie uzyskując bardzo korzystne warunki finansowania.

Więcej na ten temat znajdziesz w sekcji "Pożyczki hipoteczne".

 

 

W celu sprawdzenia możliwości finansowania prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub kontakt tel/email.

 

Skontaktujemy się z Tobą!

< Powrót do OFERTA