O NAS

Dowiedz się kim jesteśmy i jak działamy.

 

 

Jesteśmy firmą zajmująca się pośrednictwem w uzyskaniu finansowania. Swoje usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, małych przedsiębiorstw czy dużych spółek. Głównym celem działania firmy jest dobór odpowiedniego wariantu finansowania dostosowanego do indywidualnych potrzeb Klienta oraz sytuacji, w jakiej się znajduje. Założenie to realizujemy dzięki bogatemu doświadczeniu  w obsłudze Klientów w najróżniejszych sytuacjach życiowych, finansowych, prawnych oraz dzięki współpracy z instytucjami finansowymi z całej Polski.

 

W Future Finance pomagamy wybrać najkorzystniejszą ofertę spośród wielu Banków, porównać zalety i wady poszczególnych wariantów, dopasować ratę kredytu do możliwości kredytowych, wyjaśnić wszelkie niejasności w umowie kredytowej oraz sfinalizować podpisanie umowy. Reprezentujemy interesy Klienta wobec Banku. Asystujemy przy wszelkich formalnościach, prowadzimy przez szereg procedur, pomagamy sporządzić niezbędne dokumenty - jednym słowem przeprowadzamy Klienta przez cały proces formalności bankowych, aż do uruchomienia środków. Zapewniamy również opiekę posprzedażową i pomoc podczas całego okresu kredytowego.

 

Oferujemy bezpłatne porównanie ofert finansowania, aby wybrać ofertę najlepszą dla Państwa i Państwa preferencji.

Celem firmy Future Finance, jest najwyższy poziom obsługi Klienta. Służymy swoją wiedzą i doświadczeniem, aby pomóc znaleźć jak najkorzystniejszą opcję dla każdej sytuacji; czy to tarapatów finansowych, finansowania nowego lokum, inwestycji, czy też dla rozwoju firmy. Pomagamy  w uzyskaniu najlepszego rozwiązania finansowego, aby mogli Państwo realizować swoje plany

i marzenia.

Zajmujemy się pośrednictwem w zakresie wszelkiego rodzaju finansowania, tj.: kredytów gotówkowych, hipotecznych, konsolidacyjnych, refinansowanych, obrotowych, inwestycyjnych, pożyczek hipotecznych, leasingów i kredytów samochodowych. Posiadamy w swojej ofercie także ubezpieczenia (komunikacyjne, turystyczne, majątkowe, na życie) oraz produkty inwestycyjne.

 

Oferujemy również pomoc przy zakupie nieruchomości znajdujących się na rynku trójmiejskim i w okolicach, jak i przy sprzedaży nieruchomości na tym obszarze. Obecnie wchodzimy także na rynek warszawski. Zajmujemy się także pomocą dla cudzoziemców w uzyskaniu wszelkich pozwoleń i dopełnieniu formalności niezbędnych dla możliwości nabycia nieruchomości na terenie Polski. Pomagamy przejść przez wszystkie procedury, sporządzić pisma, wnioski i oświadczenia oraz złożyć je w odpowiednich instytucjach.

Future Finance to zespół doświadczonych, energicznych ludzi, których wyróżnia ogromne zaangażowanie w każdy powierzony temat. Zespół prowadzi Paweł Czarnecki, główny właściciel firmy, ekspert biznesowy z wieloletnim doświadczeniem w branży finansowej. Cechuje go wysoka kultura osobista oraz doskonała znajomość rynku finansowego i branży nieruchomości.

 

Future Finance współpracuje z wszystkimi działającymi na rynku Bankami, firmami pożyczkowymi, czy też firmami leasingowymi, co pozwala na dopasowanie oferty do potrzeb każdego Klienta. Szeroka gama ofert, jaką posiadamy, daje nam możliwość zaprezentowania zalet i wad każdej z nich oraz szczegółowego ich porównania, czy wskazania aspektów, na które Klient pozostawiony sam sobie niekoniecznie zwróciłby uwagę. 

Pośrednictwo finansowe Future Finance pomaga efektywnie zarządzać finansami swoich Klientów. Priorytetem firmy jest budowanie długofalowych relacji z Klientem poprzez prowadzenie jego finansów na najwyższym poziomie, systematyczne szukając nowych rozwiązań, czy też przekształcając obecne formy finansowania w inne. Zależy nam na stałych Klientach, zadowolonych z obsługi przez nas, którzy z pełnym zaufaniem zwrócą się do nas w każdej sytuacji, w której nasza wiedza może poprawić ich sytuację finansową lub przyczynić się do sfinansowania nowych przedsięwzięć.

Jesteśmy firmą mobilną. Posiadamy biuro stacjonarne w Gdańsku, a wkrótce także w Warszawie, ale jesteśmy w stanie się spotkać się z Państwem w dowolnym miejscu, jak i czasie, dogodnym dla Państwa. Istnieje możliwość spotkania po godzinach pracy biura, jak i w weekendy. 

 

Obecnie wchodzimy także na rynek warszawski i całego wojewodztwa mazowieckiego.​

Mocne strony Future Finance:

- PEŁNA MOBILNOŚĆ - możemy spotkać się w naszym biurze, jak i dojechać w miejsce dogodne dla Państwa.

- ELASTYCZNOŚĆ - możliwość spotkania o niestandardowej godzinie, jak i w weekendy.

- BOGATA OFERTA FINANSOWANIA - 24 banki + inne instytucje finansowe, co pozwala na wybór oferty dostosowany do preferencji Klienta.

- PROFESJONALIZM - fachowa pomoc, wiedza i doświadczenie.

- SZYBKOŚĆ DZIAŁANIA - zapewniamy minimum formalności, pomagamy w ich dopełnieniu.

- BEZPŁATNA KONSULTACJA - oferujemy możliwość bezpłatnej konsultacji – telefonicznej bądź u nas w biurze.

 

Główne zalety współpracy z nami to:

- szybka decyzja kredytowa (możliwość wypłaty gotówki nawet tego samego dnia),

- brak dodatkowych opłat,

- długi okres spłat,

- wysokie kwoty kredytów,

- brak ograniczeń wiekowych,

- kredyty na oświadczenie,

- możliwość atrakcyjniejszego oprocentowania i raty tego samego kredytu niż to proponowane bezpośrednio przez placówkę bankową,

- możliwość reprezentowania Klienta w rozmowach z Bankiem.

Zapraszamy do kontaktu!

 

Odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy rozwiać ewentualne wątpliwości. 

 

Poznamy Państwa sytuację i przedstawimy odpowiednio dostosowany wachlarz rozwiązań finansowych. 

 

Ilość instytucji, z którymi współpracujemy pozwala na zaproponowanie dogodnego rozwiązania dla każdego Klienta,

nawet tego w bardzo trudnej sytuacji życiowej, który niejednokrotnie usłyszał odmowy. Warto spróbować!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

biuro@futurefinance.pl

 

+48 600 365 369

+48 577 169 269

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji! 
Napisz do nas. Skontaktujemy się z Tobą!

Godziny pracy biura:

poniedziałek - piątek 9:00 - 16:00

 

Możliwe spotkania w miejscu Klienta poza godzinami pracy biura oraz w weekendy!

Klikając "Wyślij" wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez Future Finance zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.)

Twoje informacje zostały pomyślnie przesłane!

Adres biura:  ul. Bernarda Milskiego 1/28, I piętro, 80-809 Gdańsk