PRACA & WSPÓŁPRACA

Dołącz do naszego zespołu lub nawiąż z nami współpracę.

 

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

W Future Finance poszukujemy przebojowych ludzi, otwartych na nowe wyzwania, chętnych do pogłębiania wiedzy i poznawania branży finansowej, branży ubezpieczeń oraz branży nieruchomości.

 

Do naszego zespołu stale poszukujemy ludzi przebojowych, odważnych, twardo stąpających po ziemi, a przede wszystkim komunikatywnych i pozytywnie nastawionych do pracy i otoczenia. Z takimi ludźmi chcemy współpracować i takie osoby zapraszamy do naszego zespołu.


- Jeżeli czujesz, że praca w branży finansowej może stać się Twoją pasją i chcesz rozwijać się w tej dziedzinie - skontaktuj się z nami! Zapewnimy szkolenia, opiekę mentora i łagodne wejście w świat finansów.

- Jeśli jesteś już doświadczony w branży finansowej i swoją wiedzą możesz wzmocnić nasz zespół - daj nam znać! Omówimy szczegóły i ustalimy atrakcyjne warunki współpracy.

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu Future Finance wypełnij formularz kontaktowy, wyślij e-mail o temacie "Praca" na adres biuro@futurefinance.pl lub zadzwoń! Porozmawiamy!

 

 

 

NAWIĄŻ Z NAMI WSPÓŁPRACĘ!

W Future Finance stale poszukujemy podmiotów do współpracy w zakresie obsługi finansowej Klientów.

 

Jeżeli prowadzą Państwo:
- biuro rachunkowe,

- biuro nieruchomości,
- biuro doradztwa podatkowego,

- pośrednictwo finansowe,

- firmę deweloperską,

- firmę budowlaną, 

- biuro projektowe/architektoniczne

- komis samochodowy
- sprzedaż maszyn lub urządzeń

...lub inną działalność i są Państwo zainteresowani współpracą - zapraszamy do kontaktu!

Bardzo chętnie podejmiemy współpracę w zakresie obsługi kredytowej Państwa Klientów zainteresowanych zakupem nieruchomości czy tez jakimkolwiek finansowaniem prywatnym, firmowym lub leasingiem.

Jako pośrednictwo finansowe posiadamy w swojej ofercie wiele rozwiązań kredytowych, mamy dostęp do 24 Banków, a co za tym idzie, do wielu możliwości finansowania, takich jak:
- kredyty i pożyczki hipoteczne,
- kredyty firmowe (obrotowe, inwestycyjne, dla start-up’ów, faktoringi),
- kredyty konsolidacyjne,

- kredyty refinansowe,
- kredyty gotówkowe,
- leasingi,
- wszelkiego rodzaju ubezpieczenia.

Posiadamy dostęp do szerokiej oferty kredytowej i mamy możliwość dopasowania finansowania dla każdego Klienta zgodnie z jego sytuacją finansową, dochodami, preferencjami i zobowiązaniami. Specjalizujemy się także w rozwiązaniach dla osób ze słabą 

historią kredytową BIK. Pomagamy w naprostowaniu sytuacji finansowych firm i osób prywatnych. Oferujemy pomoc w uzyskaniu optymalnej oferty kredytowej. Towarzyszymy Klientowi od momentu wyboru oferty do finalizacji umowy z bankiem. Cały proces kredytowy odbywa się sprawnie. Zajmujemy się wszelkimi formalnościami.

Proponujemy bardzo wygodną i dochodową współpracę przynoszącą obopólną korzyść. Zapewniamy atrakcyjne warunki. Stacjonujemy na terenie Trójmiasta, ale podejmiemy współpracę z podmiotami także spoza tego obszaru.

Warunki współpracy przedstawimy podczas rozmowy lub krótkiego spotkania.

Zainteresowane podmioty prosimy o przesłanie wiadomości e-mail o temacie „Współpraca” na adres biuro@futurefinance.pl, wypełnienie formularza kontaktowego lub kontakt telefoniczny pod numerem 600 365 369.

Zapraszamy do współpracy!